O firmě

Zabýváme se výrobou, servisem a prodejem cisternových kontejnerů, velkoobjemových kontejnerů, přepravních kontejnerů, skladových kontejnerů, lisovacích kontejnerů, valníkových kontejnerů a kontejnerů určených pro instalaci technologických celků.

Prezentační video

Přednosti firmy Eurointermetall s.r.o.

Naše výrobky nacházejí uplatnění nejen v odpadovém hospodářství a dopravě, ale i v stavebnictví, zemědělství, průmyslu a v dalších oborech.

Výrobní areál o celkové rozloze 20 tis. m2 s výrobními a skladovými prostory o výměře 2950 m2 se nachází v průmyslové zóně města Rýmařov je vybaven moderními CNC stroji, kde ročně vyrábíme přibližně 1000 ks kontejnerů dle DIN norem v různých provedeních dle přání zákazníka. Oddělení konstrukce a přípravy výroby je vybaveno nejnovějším Vari CAD 3D softwarem, ve kterém pro Vás virtuálně vyrobíme a ověříme funkčnost kontejnerů ve Vámi požadovaném provedení včetně trojrozměrného náhledu.

Naším hlavním cílem je dodávat kontejnery s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností dosažené díky vysoké kvalitě zpracování a použitím pouze kvalitních certifikovaných materiálů.

  • 100% česká kvalita
  • Profesionální tým
  • Špičkový přístup
  • Férové jednání

Náš tým profesionálů

Realizujeme Vaše podnikatelské sny. 

Ing. LUCIE KAMENSKÁ

Jednatelka - Finanční ředitelka
Tel.: + 420 777 683 325 
lucie.kamenska@eimkontejnery.cz

Ing. JIŘÍ JAROŠ

Jednatel - Výrobní ředitel

Ing. DALIBOR KAMENSKÝ

Ředitel obchodu
Tel.: +420 775 058 865
dalibor.kamensky@eimkontejnery.cz

staň se součástí obchodního týmu

Proč právě společnost Eurointermetall?

Již od roku 1996 se zabýváme výrobou, servisem a prodejem velkoobjemových kontejnerů, přepravních kontejnerů, skladových kontejnerů, lisovacích kontejnerů, valníkových kontejnerů a kontejnerů určených pro instalaci technologických celků. S našimi výrobky se můžete setkat na území celé ČR, ale i v zemích EU. Nejvíce naše firma expandovala do Francie.

Vzhledem k rostoucí poptávce po snižování nákladů na dopravu, zvyšování nároků na životní prostředí a v posledních letech také z nedostatku užitkové vody pro zemědělce a chovatele pastevního dobytka, jsme se zaměřili na výrobu speciálních cisternových kontejnerů, které v současné době nemají na území EU konkurenci. A to jak po stránce technologického provedení, tak po stránce cenové.

Co nabízíme

Velmi dobře prodejný výrobek

Velkoobjemové čerpání nafty, kapalného aditiva AdBlue a užitkové vody pomocí cisternových kontejnerů, přináší firmám s větším vozovým parkem velkou úsporu v nákladech na dopravu. Cisternový kontejner je připraven ihned k použití a to navíc v místech s těžko dostupným terénem.

Více o produktu zde.

Možnost neomezeného výdělku

Vzhledem k předpokládané poptávce po cisternovém kontejneru v ČR i v zahraničí, jeho jedinečnosti a vysoké míry návratnosti investice zákazníka, je Váš výdělek prakticky neomezený. S provizí kolem 30 000 Kč za kus, může Váš měsíční příjem vystoupat, třeba i na 100 000 Kč.

Koho hledáme?

Všechny obchodníky, kteří chtějí rozšířit své produktové portfólio v oblasti prodeje zemědělské, strojní a jiné off-road techniky. Uvítáme také podnikatele a pracovníky v dopravě, traktoristy, kombajnéry, bagristy a jiné pracovníky obsluhující podobnou techniku, kteří vědí jak důležitá je přítomnost mobilní čerpací stanice PHM či vody přímo na pracovišti.

Oslovila Vás naše nabídka? Pokud ano, vyplňte formulář uvedený níže (odeslaná data slouží pouze za účelem kontaktování Vaší osoby).