staň se součástí obchodního týmu

Proč právě společnost Eurointermetall?

Již od roku 1996 se zabýváme výrobou, servisem a prodejem velkoobjemových kontejnerů, přepravních kontejnerů, skladových kontejnerů, lisovacích kontejnerů, valníkových kontejnerů a kontejnerů určených pro instalaci technologických celků. S našimi výrobky se můžete setkat na území celé ČR, ale i v zemích EU. Nejvíce naše firma expandovala do Francie.

Vzhledem k rostoucí poptávce po snižování nákladů na dopravu, zvyšování nároků na životní prostředí a v posledních letech také z nedostatku užitkové vody pro zemědělce a chovatele pastevního dobytka, jsme se zaměřili na výrobu speciálních cisternových kontejnerů, které v současné době nemají na území EU konkurenci. A to jak po stránce technologického provedení, tak po stránce cenové.

Co nabízíme

Velmi dobře prodejný výrobek

Velkoobjemové čerpání nafty, kapalného aditiva AdBlue a užitkové vody pomocí cisternových kontejnerů, přináší firmám s větším vozovým parkem velkou úsporu v nákladech na dopravu. Cisternový kontejner je připraven ihned k použití a to navíc v místech s těžko dostupným terénem.

Více o produktu zde.

Možnost neomezeného výdělku

Vzhledem k předpokládané poptávce po cisternovém kontejneru v ČR i v zahraničí, jeho jedinečnosti a vysoké míry návratnosti investice zákazníka, je Váš výdělek prakticky neomezený. S provizí kolem 30 000 Kč za kus, může Váš měsíční příjem vystoupat, třeba i na 100 000 Kč.

Koho hledáme?

Všechny obchodníky, kteří chtějí rozšířit své produktové portfólio v oblasti prodeje zemědělské, strojní a jiné off-road techniky. Uvítáme také živnostníky a pracovníky v dopravě, traktoristy, kombajnéry, bagristy a jiné pracovníky obsluhující podobnou techniku, kteří vědí jak důležitá je přítomnost mobilní čerpací stanice PHM či vody přímo na pracovišti.

Oslovila Vás naše nabídka? Pokud ano, kontaktujte nás telefonicky na čísle 775 058 865 (p. Kamenský).